Hakkımızda

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Serkan KAPLAN, meslek hayatına 2000 yılında Stajyer olarak başlamıştır. Uzun yıllar Mali Müşavirlik firmasında çalışan SMMM Serkan KAPLAN Piyasadan gelen yoğun talep ve idealleri doğrultusunda kendi ofisini açarak birçok şirkete Mali Müşavirlik danışmanlığı, muhasebe sisteminin kurulması, yönetim raporlarının hazırlanması, maliyet sisteminin oluşturulması,  gerçek ve tüzel kişilere profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İnsanların öğrenirken büyüdüklerine inanıyorum. Temas kurduğum hayatların bir parçası olarak mükemmelliği yapma arayışındayım. Benim için her gün yaşadığım ve çalıştığım dünyayı daha iyi, daha yaratıcı ve daha şefkatli bir yerde yapmak için bir fırsat.
Hiçbir dağın tırmanılamayacak kadar yüksek olmadığına, her engelin kendisine bağlı bir çözümü olduğuna ve en geniş kapsamlı hayallerin bile hayal gücü, yaratıcılık ve dirençle gerçekleştirilebileceğine inanan ömür boyu iyimserim. Tutkum, temas kurduğum insanların harika bir fikri küresel olarak görülebilen, dokunulabilen ve hissedilebilen çığır açan bir deneyime dönüştürmesine yardımcı olmaktır.
Engellerin sadece kılık değiştirmiş fırsatlar olduğunu görüyorum. Her zaman bir sonraki ufka bakarken, insanların dünyayı deneyimleme şeklini değiştirebilecek bu yeniliğin bir parçası olmak için sürekli bir şans arıyorum.
Yaklaşık 20 yıldır, her türden ve büyüklükteki kuruluşun danışmanlık yaptım , etki ve teknoloji kesintisi sanatını öğrenmesine yardımcı oldum. Müşterilerim müşavirlik, danışmanlık, finans, kanunlar, teşvikler, dijital, konularında uzman olmak için girişimci vizyonu, misyon, yaratıcı düşünceyi ve inovasyon stratejilerini nasıl kullanacaklarını öğreniyor ve öğretiyorum.
 

MİSYONUMUZ

Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak genç, dinamik  SMMM Serkan KAPLAN Serbest Muhasebeci – Mali Müşavirlik Ofisi olarak Muhasebe sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek bu sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

– Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.- Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.

– İyi ahlaklı bir ekip ve çalışanlarıyız.

– Müşterilerimize yararlı olmak için azami çaba gösteririz.

– En büyük önemi insana veririz ve sürekli insana yatırım yaparız.

– Etkin ekip çalışmasına inanırız.

– Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.

– Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan ;istek ; enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.

– Dönüşüm merkezimizde çalışan herkesin ;kendi işinin uzmanı; olduğuna inanırız.

– Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli teknolojiye yatırım yaparız.

– Bu sektörde kalıcı olabilmek ve ihtiyaçları daha iyi karşılayabilmek için tüm enerjimizi kullanırız.

– Müşterilerimizin her türlü görüş ve önerilerine saygı duyar ve titizlikle değerlendiririz

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Müşterilerimizden gelen talepleri en kısa sürede çözümlemek,

Müşterilerimiz ile GİB arasındaki sorumluluklarımızı adaletli bir şekilde yerine getirmek,

Sektörde fiyatı rekabetçi olarak değil, hizmet kalitesi olarak belirlemek,

Çalışma arkadaşlarımızı, gelebilecek her türlü soruya yanıt verebilecek uzman kadro olarak belirlemek,

Müşterilerimize verilen hizmette bilgiye daha hızlı ulaşılabilmesi için günün teknolojisini takip etmek ve yenilemek,

https://twitter.com/SERKANSMMM

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi